Kominki są obecnie istotną kwestią aranżacji nowo powstałych budynków. Są nie tylko elementami grzewczymi ale również jednym z kluczowych elementów wystroju wnętrz. Nadają one przytulny charakter, wprowadzają domowy i niepowtarzalny klimat, ciepło domowego ogniska. Są miejscem przy którym domownicy chętnie się spotykają i oddają dyskusji. Obecnie coraz więcej ludzi decyduje się na instalację kominków. Do głównych powodów należą:

  • walory estetyczne i aranżacyjne,
  • możliwość stworzenia indywidualnej, zgodnej z naszymi potrzebami instalacji (różne formy zabudowy, itp.),
  • atuty grzewcze (możliwość zaprojektowania kominka jako efektywny system grzewczy).

Moja firma wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oferuje usługi począwszy od doradztwa w wyborze najodpowiedniejszego kominka aż po sam montaż.

Września to miasto, gdzie znajduje się siedziba mojej firmy, ale usługi świadczę również w okolicznych miejscowościach.

Na terenie Wrześni i okolic działam odn 2014 roku, ale kominkami zajmuję się od ponad 20 lat Zdobyte doświadczenie daje Państwu gwarancję, iż oferuję produkty najwyższej jakości a  usługi świadczę profesjonalnie i fachowo. Pasja oraz zaangażowanie, które wkładam w pracę, gwarantują dbałość o każdy najmniejszy detal.

W sprzedaży oferuję zarówno wkłady kominkowe, piece wolnostojące, biokominki, wkłady gazowe, oraz obudowy i akcesoria w atrakcyjnych cenach, polskiego producenta Kratki Marek Bal.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami oraz propozycjami zaprezentowanymi na mojej stronie internetowej. W razie ewentualnych pytań oraz wątpliwości zachęcamy do składania zapytań, na które z chęcią odpowiem.

Wojciech Wesołek